ثبت نام در دوره های آموزشی

   
   
   
   


<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1398 جمعه 15 آذر
 معرفی دوره طراح گرافیک رایانه ای در رباط کریم

دیپلم فنی و حرفه ای در رباط کریم بصورت اقساطی
طراح گرافیک یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره طراح گرافیک رایانه ای پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.
با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی طراح گرافیک رایانه ای را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، طراح گرافیک رایانه ای به صورت عمومی برگزار می گردد.
طراحی گرافيک رايانه ای از مشاغل حوزه فناوري اطلاعات محسوب مي شود. وظايفي از قبيل کار با رايانه هاي شخصي، راه اندازي و استفاده از سخت اففار هاي مربوطه، طراحي، ويراي ترسيم هاي برداري و Bitmap ،Typography ، صفحه آرايي وچاپ با استفاده از رايانه را در بردارد. اين شغل با مشاغل مدير طراحي، مهندس تجزيه و تحليل، طراحي رسانه هاي ورافيكي و طراحي جند رسانها در ارتباط است.

گرفتن دیپلم فنی و حرفه ای در رباط کریم، گرفتن دیپلم غیر حضوری فنی و حرفه ای در رباط کریم، گرفتن دیپلم از راه دور فنی و حرفه ای در رباط کریم، گرفتن دیپلم مجدد فنی و حرفه ای در رباط کریم، گرفتن دیپلم رسمی فنی و حرفه ای در رباط کریم، گرفتن دیپلم فنی فنی و حرفه ای در رباط کریم


دیپلم فنی و حرفه ای در رجایی
دیپلم فنی و حرفه ای در گلریز
دیپلم فنی و حرفه ای در فاز2 پرند
دیپلم فنی و حرفه ای در گلستان
دیپلم فنی و حرفه ای در بوستان
دیپلم فنی و حرفه ای در نسیم شهر
دیپلم فنی و حرفه ای در بهارستان
دیپلم فنی و حرفه ای در شهرستان بهارستان
دیپلم فنی و حرفه ای در صالحیه

    دوره های مرتبط